Jak pracujemy

Bezpieczeństwo i prywatność danych stanowią u nas najwyższy priorytet, dlatego z nami możesz być spokojny o swoje finanse.

Nowa jakość

Pragniemy oddać Ci czas i energię na kreatywne prowadzenie biznesu. Rzetelnie prowadzone księgi to gwarancja spokoju, dlatego każdy dokument sprawdzamy pod kątem merytorycznym, a wszelkie nieprawidłowości na bieżąco wyjaśniamy. Nie zajmujemy się zwyczajnym “wklepywaniem” faktur do systemu. Naszych klientów wolimy nazywać partnerami, bo wspieramy podejmowane decyzje oferując różne punkty widzenia dla danego zagadnienia. Jest to kluczowe w tak zmiennej rzeczywistości podatkowej z jaką mamy dzisiaj do czynienia w Polsce.

Zdalna współpraca

Dla nas nie ma znaczenia skąd prowadzisz biznes. Nasza pasja do IT pozwala nam ze śmiałością korzystać z najnowszych technologii, aby wymiana dokumentów oraz komunikacja była bezpieczna i zaszyfrowana.
Panda Biuro to marka narodzona w Raciborzu. Wartości, które leżą u jej podstaw związane są ze spokojem, bezpieczeństwem, zrównoważonym rozwojem. Panda symbolizuje te obszary.

Zrównoważony rozwój

Żyjemy w zgodzie z naturą i udowadniamy, że działalność usługowa również może mieć pozytywny wpływ na środowisko, np. poprzez ograniczenie dojazdów czy zastosowanie rozwiązań chmurowych. Podobnie jak lasy raciborskie – zielone płuca Śląska – promujemy ekologiczne rozwiązania w różnych aspektach naszego życia.

Panda Biuro Team

Nasz zespół gwarantuje rzetelną i profesjonalną obsługę księgową XXI wieku.

Joanna Sporna, Chief Accountant

Właścicielka i założycielka Panda Biuro. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego
w Poznaniu. Księgowa od 2012 r. Certyfikowana przez SKwP główna księgowa od 2019 r.

Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w Grant Thornton Poland, gdzie prowadziłam pełną księgowość spółek handlowych i produkcyjnych. W latach 2014-2016 pracowałam jako GL Senior Accountant w podmiocie będącym liderem w logistyce morskiej i drogowej w Skandynawii. Następnie, po krótkim epizodzie w Grupie Mieszko, wzięłam sprawy w swoje ręce i otworzyłam własną firmę.

Radosław Sporny, CTO

Dyrektor techniczny z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie software engineering. Zapewnia nowoczesne i bezpieczne zaplecze IT w Panda Biuro.

Justyna Kamińska, Accountant

Pierwsza księgowa na naszym statku. Pierwsza, która nie bała się nowych technologii i zdalnej współpracy. Zwykle stacjonuje w Trójmieście. W księgowości od 2012 r.