Panda Biuro.
Nowoczesne biuro rachunkowe dla Twojej firmy.

Nasza unikalność to całkowicie zdalna współpraca oraz pasja do IT.

Bezpieczeństwo i prywatność danych stanowią u nas najwyższy priorytet, dlatego z nami możesz być spokojny o swoje finanse.

Pragniemy oddać Ci czas i energię na kreatywne prowadzenie biznesu. Rzetelnie prowadzone księgi to gwarancja spokoju, dlatego każdy dokument sprawdzamy pod kątem merytorycznym, a wszelkie nieprawidłowości na bieżąco wyjaśniamy. Nie zajmujemy się zwyczajnym “wklepywaniem” faktur do systemu. Naszych klientów wolimy nazywać partnerami, bo wspieramy podejmowane decyzje oferując różne punkty widzenia dla danego zagadnienia. Jest to kluczowe w tak zmiennej rzeczywistości podatkowej z jaką mamy dzisiaj do czynienia w Polsce.

Dla nas nie ma znaczenia skąd prowadzisz biznes. Nasza pasja do IT pozwala nam ze śmiałością korzystać z najnowszych technologii, aby wymiana dokumentów oraz komunikacja była bezpieczna i zaszyfrowana.

Panda Biuro to marka narodzona w Raciborzu. Wartości, które leżą u jej podstaw związane są ze spokojem, bezpieczeństwem, zrównoważonym rozwojem. Panda symbolizuje te obszary.

Żyjemy w zgodzie z naturą i udowadniamy, że działalność usługowa również może mieć pozytywny wpływ na środowisko, np. poprzez ograniczenie dojazdów czy zastosowanie rozwiązań chmurowych. Podobnie jak lasy raciborskie – zielone płuca Śląska – promujemy ekologiczne rozwiązania w różnych aspektach naszego życia.